Bun venit pe DaNNy.WiKiFoRuM.Ro
Pentru Full Acces va trebui sa va inregistrati .


Contact > YM : danyel_mafia64
Contact skype : danyelutzu64





Bun venit pe DaNNy.WiKiFoRuM.Ro
Pentru Full Acces va trebui sa va inregistrati .


Contact > YM : danyel_mafia64
Contact skype : danyelutzu64






Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Iti plac BaNcURiLe ^SuPeR FuNNy^ ?

 | BaNcUrI ^ FuNNy ^ |~18.07.2012~| I_vote_lcap80% | BaNcUrI ^ FuNNy ^ |~18.07.2012~| I_vote_rcap 80% [ 8 ]
 | BaNcUrI ^ FuNNy ^ |~18.07.2012~| I_vote_lcap0% | BaNcUrI ^ FuNNy ^ |~18.07.2012~| I_vote_rcap 0% [ 0 ]
 | BaNcUrI ^ FuNNy ^ |~18.07.2012~| I_vote_lcap0% | BaNcUrI ^ FuNNy ^ |~18.07.2012~| I_vote_rcap 0% [ 0 ]
 | BaNcUrI ^ FuNNy ^ |~18.07.2012~| I_vote_lcap10% | BaNcUrI ^ FuNNy ^ |~18.07.2012~| I_vote_rcap 10% [ 1 ]
 | BaNcUrI ^ FuNNy ^ |~18.07.2012~| I_vote_lcap0% | BaNcUrI ^ FuNNy ^ |~18.07.2012~| I_vote_rcap 0% [ 0 ]
 | BaNcUrI ^ FuNNy ^ |~18.07.2012~| I_vote_lcap10% | BaNcUrI ^ FuNNy ^ |~18.07.2012~| I_vote_rcap 10% [ 1 ]
Total voturi : 10

Sondaj inchis

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 | BaNcUrI ^ FuNNy ^ |~18.07.2012~| Empty | BaNcUrI ^ FuNNy ^ |~18.07.2012~| Mier Iul 18, 2012 8:27 am

Danny

avatar
Fondator
Fondator
Tip : Vechi
Update : Nu

---------------------------------------------------
La un spital de nebuni, doctorul se plimba prin gradina sa vada cum reactioneaza pacientii la tratamente. Vede un pacient tragand dupa el o caramida legata cu sfoara. Doctorul intreaba: - Ce faci omule? - Pai ce sa fac, il plimb pe Azorel. Mergand mai departe, doctorul vede un pacient cu o matura in mana si il intreaba: - Ce faci ma omule? - Ma plimb cu prietena. Apoi il vede pe Bula cu o conserva legata cu sfoara si il intreaba: - Ce faci mai Bula? - Tarai conserva asta dupa mine dom' doctor. - Bine mai Bula, dar asta e o conserva? - E conserva dom' doctor, ce sa fie? Doctorul uimit: - Mai Bula, vad ca la tine a avut efect tratamentul, poti sa pleci acasa... Bula iese pe poarta spitalului, si dupa colt, trage cu piciorul in conserva si zice mandru: - MarSh de-aici ca i-am pacalit.

---------------------------------------------------------------
Bula la scoala. D-na invatatoare: -Copii, vreau sa facem propozitii cu verbul a tese. Bula de la inceput cu mana pe sus. D-na invatatoare: -Bula nu te pun pe tine ca zici prostii. Ionel! Ionel: Mama tese la razboi D-na invatatoare: Foarte bine Ionel, ai 10! -Bula nu te pun pe tine ca zici prostii. Bula: -Nu spun doamna!!!! D-na invatatoare: Nu, Gheorghita. Ghe: Mama tese ciorapi frumosi. D-na invatatoare: Foarte bine Ghe. ai 10! -Bula tu spui prostii. Bula: -Nu spun doamna!!!! D-na invatatoare: -Hai spune. Bula: Mama mi-a luat chilototi cu doua numere mai mici! D-na invatatoare: -Bine mai Bula dare unde este verbul a tese Bula: -Pai tese p**a prin ei.
----------------------------------------------------------------
Cica Bula era la spitalul de nebuni pentru ca se credea graunte. La fiecare 3 ani venea inspectia. Vine si-l intreaba: -Bula, ce esti tu? -Graunte. -Ba, esti nebun. Mai stai 3 ani... Si tot asa vreo 9 ani, de s-au saturat aia de la spital de el si-i spun: -Ma Bula, cand te mai intreaba astia ce esti, zi si tu ca esti om. Vine inspectia: -Ce esti tu, ba Bula? -OM! Felicitari! Fericire! Bula pleaca! Isi face bagajul, iese pe poarta, dar dupa 2 minute vine alergand si gafaind inapoi, speriat tot. -Ce este ma Bula? -O gaina la poarta!!!!
----------------------------------------------------------------
Bula si Strula erau saraci vai de capul lor. Bula era zgircit si Strula era bilbiit. Intr-o zi Bula are o idee si se duce pe un bloc zgirie nori cu o caramida in mina. Ajunge pe acoperis si vede un bogatas trecind pe trotuar. Arunca caramida catre el si striga: Ferea capuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!! Bogatsul il aude se fereste si ii spune lui Bula: Mersi pentru ca mi-ai salvat viata, uite aici 100 de dolari. Strula a vrut si el niste bani dar Bula fiind zgircit nu ia dat. In schimb ia spus cum a facut banii. Strula se suie pe un acoperis cu o caramida si mai mare, vede un bogatas trecind pe trotuar si incepe sa strige: Fe-fe-fe-fe-fe-re-re-re-a ca-ca-ca..... Mama ce ia-m izbit una!!!
-------------------------------------------------------------------
Bula merge cu maica-sa la plimbare, cind la un moment dat spune: -Mama vreau sa am pis. Maica-sa contrariata ii spune: Bula nu-i frumos sa spui "pis " in public ci spune si tu : Vreau sa fluier. Noaptea Bula dormea cu bunicul in pat cind la 3 dimineata Bula il trezeste si ii spune ca vrea sa fluiere, la care bunicul ii raspunde: Este prea tirziu si ar putea sa scoale toti vecini. Dar cum Bula insista bunicul ii spune: Ok Bulisor fluiera incet la URECHEA MEA
----------------------------------------------------------------

La scoala este inspectie. Inspectorul pune urmatoarea intrebare:
- Copii, ce faceti daca sunteti intr-o padure si vine ursul? Bula ridica mana. Profesoara ingrozita, dar inspectorul deja a observat mana ridicata.
- Sa raspunda cel din ultima banca.
- Bula, raspunde frumos!
- Pai incep sa alerg catre un copac.
- Dupa aceea ce faci?
- Ma urc pe copac.
- Si daca ursul se urca si el pe copac?
- Ma sui pana in varful copacului. Profesoarei nu-i vine sa creada ca pana acum Bula a raspuns asa frumos, ca nu a spus nici o prostie.
- Si daca ursul se suie si el pina in varful copacului?
- Sar din copac.
- Si daca sare si ursul?
- Alerg la un alt copac.
- Si daca alearga si ursul dupa tine?
- Ma urc in copac.
- Si daca se urca si el pe copac?
- Atunci ma sui pana in varful copacului.
- Si daca se suie si el pana in varful copacului?
- Mai dute'n p***a matii, tu tii cu ursul !! X(
--------------------------------------------------------------

lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!
=)) Laughing:-j


EnD



Ultima editare efectuata de catre DaNNy in Vin Aug 23, 2013 8:35 am, editata de 5 ori

https://danny.forum-canada.com

2 | BaNcUrI ^ FuNNy ^ |~18.07.2012~| Empty Re: | BaNcUrI ^ FuNNy ^ |~18.07.2012~| Sam Aug 18, 2012 12:16 pm

BoDyMan

BoDyMan
Gold Member
Gold Member


Cica Bula era la spitalul de nebuni pentru ca se credea graunte. La fiecare 3 ani venea inspectia. Vine si-l intreaba: -Bula, ce esti tu? -Graunte. -Ba, esti nebun. Mai stai 3 ani... Si tot asa vreo 9 ani, de s-au saturat aia de la spital de el si-i spun: -Ma Bula, cand te mai intreaba astia ce esti, zi si tu ca esti om. Vine inspectia: -Ce esti tu, ba Bula? -OM! Felicitari! Fericire! Bula pleaca! Isi face bagajul, iese pe poarta, dar dupa 2 minute vine alergand si gafaind inapoi, speriat tot. -Ce este ma Bula? -O gaina la poarta!!!!
=)) =)) =)) =)) =)) =))

3 | BaNcUrI ^ FuNNy ^ |~18.07.2012~| Empty Asa si asa... Dum Sept 01, 2013 2:33 am

Sethis

Sethis
Admin
Admin
Pacat ca nu se face update...

4 | BaNcUrI ^ FuNNy ^ |~18.07.2012~| Empty Cer T.C Dum Sept 01, 2013 10:14 am

Sethis

Sethis
Admin
Admin
DaNNy , cer T.C Smile (nu se face update)

5 | BaNcUrI ^ FuNNy ^ |~18.07.2012~| Empty Topic inchis ! Dum Sept 01, 2013 10:20 am

Danny

avatar
Fondator
Fondator
:topici:

https://danny.forum-canada.com

Continut sponsorizat


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

eXTReMe Tracker