Bun venit pe DaNNy.WiKiFoRuM.Ro
Pentru Full Acces va trebui sa va inregistrati .


Contact > YM : danyel_mafia64
Contact skype : danyelutzu64





Bun venit pe DaNNy.WiKiFoRuM.Ro
Pentru Full Acces va trebui sa va inregistrati .


Contact > YM : danyel_mafia64
Contact skype : danyelutzu64






Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Star La mulţi ani 2014! Mier Dec 25, 2013 1:27 am

Danny

avatar
Fondator
Fondator
 La mulţi ani 2014! Firewo10

Nu uitaţi sa va intoarceti #ACASA !

 Arrow  Arrow  Arrow  Arrow  Arrow  Arrow  Arrow  Arrow 

 santa  santa  santa  santa  santa  santa  santa  santa 


Mesaje de anul nou:

Salutare prieten bun, in acest mesaj iti spun, anul asta care vine, o sa ne fie la toti bine, sa ai parte de bucate, La multi ani si sanatate!


Anul Nou să vă dăruiască sănătate, pace în suflet şi prosperitate pentru tine şi familie. La mulţi ani 2014!


Frumuseţea iernii cu albul fulgilor de nea presăraţi peste gândurile noastre, cu dulcele ecou al colindelor, cu imaginea în suflet a celor dragi, ne va petrece într-un nou an împliniţi, iubiţi şi fericiţi. La Mulţi Ani !!


Bate-n uşă. Bate-n geam. Cine este, noul an.


La mulţi ani cu sănătate, Domnul să va dea de toate, poate un strop de fericire, poate unul de iubire, poate unul de noroc, poate toate la un loc!

Fără fiţe, fără poante, la mulţi ani cu sănătate!

Nu-mi raspunzi la telefon deşi te sun în neştire, o să-ţi dau un sms cu La Mulţi Ani, sănătate şi iubire.

Îţi doresc toate cele bune în noul an. Să începi perfect cu luna Ianuarie, să ai parte de dragoste în Februarie, să fii înconjurat de pace în Martie, să nu ai nicio grijă în Aprilie, să fii fericit în Mai, să zâmbeşti din Iunie pană în Noiembrie, şi să te bucuri în Decembrie. La mulţi ani!

Un an nou cu sănătate, Voie bună, trai usor, Bucurie şi mult spor.

Când ultimele file cad din mii de calendare, se-aprind steluţe-n crengi de brad ca semne de urare. Când toţi urează celor dragi cuvinte de mărire, venim şi noi să vă urăm: La multi ani mult noroc şi multă, multă fericire!!

Iată şi Crăciunul trece, Nu-i zăpada şi e rece. Doar în inimi este cald şi în verdele din brad. Și-a trecut o sărbatoare ce-a lăsat în urma oare? Sper ca numai lucruri bune, să fii fericită, lume! Aşteptăm să vin-acum Anul Nou, este pe drum. Spor s-aveţi la pregătire, la mulţi ani şi fericire !!

Te-ai gândit unde petreci Revelionul? Să nu uiţi să iei cu tine: voia bună, lumină în gând si veselia de altă dată!

Mult belşug în casă, pâinea mai gustoasă, datorii puţine în anul care vine. Pace-n inimi, rod bogat, bucurie, gând curat. Din a voastră casă binele să nu mai iasă.

Cine conduce de Revelion beat... nu trăieşte tot anul. La Mulţi Ani !!

Deşi iarna se codeşte să-şi întindă haina grea, ţi-am trimis un fulg de nea, cu toată dragostea mea... Tu în palma îl primeşte şi, chiar de va dispărea, Va lăsa în urma sa dorul din inima mea... Vă urăm un an mai bun şi plin de bucuri !!

Să crezi mai mult în tine, Să ai parte de iubire, Să ierţi mult mai uşor, Să munceşti cu mai mult spor! La mulţi ani!




Un an nou cât mai frumos vă dorim! La mulţi ani!

https://danny.forum-canada.com

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

eXTReMe Tracker